Home

Nejrychlejší auto světa

Hennessey Venom GT Titul nejrychlejší auto světa by chtěla mít snad každá automobilka a mnohé se za ním neúnavně ženou. V posledních měsících ale získal tento titul velký rozruch rozruch poté, co SSC Tuatara překonal rekord v nejrychlejším sériovém voze na světě Renomé jí vynesl elektrický pohon, který letos nově uvedenému Rimacu Nevera zajistil titul nejrychlejšího sériového automobilu na světě. Nemluvíme tu však o absolutním rychlostním rekordu, z hlediska nejvyšší dosažené rychlosti, ale o sprinterské disciplíně. Rimac Nevera totiž zvládl zvlášť v Americe hojně sledovaný sprint na čtvrt míli překonat s úžasným časem 8,582 sekundy, což je rekord mezi sériovými automobily. V cíli vůz dosáhl rychlosti 269,52 km/h Které auto na světě je nejpomalejší? Nejpomalejším autem na světě je model Peel P50 od britské společnosti, které se prodává výhradně ve Velké Británii. Jeho oficiální maximální rychlost je 45 km/h. Jak neplatit pokutu za rychlost? Nejrychlejším autem v roce 2020 a 2021 je SSC Tuatara (Shelby Supercars). Oficiální maximální změřená rychlost je 532 km/h. Výkon: 1305 kW Nové nejrychlejší auto světa jede 533 km/h, je to americká SSC Tuatara. 20. října 2020 12:00. V různých dílnách a laboratořích najdeme vozidla, která umí překonat na souši i 1 235 km/h, tedy rychlost zvuku. Jenže to jsou stroje, které mají k autům daleko, spíš to jsou rakety na kolech, ve kterých je jízda možná jen v. Nejrychleji akcelerujícími vozy světa jsou Dodge Challenger SRT Demon a Porsche 918 Spyder. Oba s totožným zrychlením za 2,1 vteřiny. Vytvořili jsme přehled deseti nejrychlejších sériově vyráběných automobilů planety. Mezi šestnáctiválcovými monstry najdete vozy značek Bugatti, Hennessey či McLaren

Americký hypersport SSC Tuatara totálně zbořil bájnou hranici 500 km/h - po dálnici v Nevadě letěl rychlostí 533 km/h! Převzal tak korunu pro nejrychlejší produkční auto světa. Oficiální nový rekord pro Guinessovu knihu zní: 508,6 km/h (316,11 míle za hodinu), protože pravidla nařizují dvě jízdy (každou v jiném směru), z nichž se počítá výsledný průměr Tuatara je americký supersport a při jeho testování padly hned tři rychlostní rekordy. Co dělá z tohoto auta to nejrychlejší na světě? Je to právě motor o výkonu 1305 kW. Vozu se podařilo překonat rekord, o kterém se většině sériově vyráběných aut může jen zdát. Na slavné silnici Route 66 dokázalo prolomit hranici 500 km/h, a to s přesnou rychlostí 532,93 Km/h

VIDEO: Nejrychlejší auto světa umí přes 444 kilometrů v hodině Autofotka týdne: Rychlostní rekord 432 km/h odolával osmdesát let Při své rekordní jízdě zemřela nejrychlejší žena světa. Policie stále neví jak Nové nejrychlejší auto světa jede 533 km/h, je to americká SSC Tuatar Rimac Nevera je nejrychlejší auto světa | auto.cz Diskuse: Chorvatská střela udivuje svět. Rimac Nevera je nejrychlejší auto světa Rimac Nevera je čtyřmi elektromotory poháněný supersport s celkovým výkonem 1.408 kW. I díky tomu se stal rychlostním rekordmanem Již zmíněné Bugatti Veyron v roce 2005 pokořilo hranici 407 km/h.Po několika letech se rozhořela bitva o titul nejrychlejšího auta světa mezi Bugatti, Koenigseggem, SSC a Hennessey.. Rychlík z Molsheimu. Aktuálně je za nejrychlejší sériové auto světa opět považován vůz ze stáje francouzsko-německé automobilky A hlavně neuvěřitelný odskok od dnes už druhého nejrychlejšího produkčního auta světa, kterým je Koenigsegg Agera RS. Ten si na své konto připsal rychlost 447,19 km/h. A ještě jedno nej musíme zmínit Top 5 Nejrychlejších Aut Na SvětěDnes jsem si připravil pro Vás nové video, kde Vám řeknu žebříček Nejrychlejší Auta Světa doufám, že se Vám bude líbit.Co.

Jaké je nejrychlejší auto na světě? Žebříček TOP 10

Bugatti Chiron Super Sport 300 je nově nejrychlejším sériovým vozem současnosti. Bugatti s upraveným Chironem nedávno trhlo rychlostní rekord 490 km/h. Následně automobilka podle očekávání oznámila, že tuhle upravenou raketu opravdu vyrobí v malé sérii, čímž se snažila rekord pro produkční vůz potvrdit Jaké auto je to vůbec nejrychlejší na světě? Těžká otázka. Záleží, zda budeme počítat i rekordní speciály, nebo jen sériově vyráběná auta. A zajímá vás údaj maximální rychlosti, nebo schopnost projet klikatou silnici co nejrychleji? Legendy minulosti: Nejrychlejší automobily světa Pět filmů o autech, které vás nenaučí řídit Filmy o autech, na které jsme.

Tuatara potvrdila, že dle obecně platných pravidel je nejrychlejší silniční auto světa. Článek. Pokud tu i přesto tušíte jedno malé ale, tušíte správně. Co do absolutní rychlosti je totiž stále nejrychlejší Bugatti Chiron se svojí hodnotou 304 mil za hodinu, což je v kilometrech nějakých 486 za hodinu Hennessey Venom GT (429 km/h) Tohle žihadlo vás bodne zrychlením z 0 na 300 km/h během 13,63 sekund. Díky přeplňovanému sedmilitrovému motoru a konstrukci původem z Lotusu Exige je Venom GT nejrychlejší auto světa. To nemluvíme ani o 1261 ponících, které nadrženě čekají pod kapotou, aby mohli pokořit teoretickou maximálku 442 km/h. Tento drobeček váží pouhých 1244 kilogramů Více než pětisetkilometrové SSC Tuatara tak na pozici nejrychlejšího auta světa střídá švédský Koenigsegg Agera RS, který v roce 2017 zvládl 447,19 km/h. Ještě předtím drželo rekord Bugatti Veyron Super Sport se 431,07 kilometru za hodinu (2010). Tuataru pohání dvojitě přeplňovaný 5,9litrový osmiválec o výkonu 1305 kilowattů při použití paliva E85, tedy 85procentní směsi bioethanolu s benzinem, případně 1007 kilowattů na v USA obyčejný jednadevadesátioktanový benzin To je na úrovni světového rychlostního rekordu z října 1970, který stanovil Gary Gabelich s raketovým autem Blue Flame (česky Modrý plamen) na solných pláních v Bonneville v americkém Utahu. Jeho rychlost, 1001,667 km/h na letmou míli, je v současnosti čtvrtá nejvyšší. Ta úplně nejvyšší, tedy současný světový rekord, je 1227,986 km/h na letmou míli

Auta jsou něčím, co zajímá bezpochyby každého správného muže. O to více, když jde o nejrychlejší auta světa. Sportovní vozy, o jejichž rychlosti se Vám bude asi jenom těžko zdát, protože je určitě hodně daleko za hranicí Vašeho rodinného dopravního prostředku SSC Tuatara je nejrychlejší sériové auto světa. Padlo těžko uvěřitelných 533 km/h 20. 10. 2020 | Vladimír Kadera. Americký hypersport srazil korunu evroým frajerům. Rekordy padly hned tři. Jde také o první sériově vyráběné auto, které překonalo metu 500 km/h Jmenuje se Super Sport 300+ a jak je zřejmé z fotografií, bude mít stejnou karoserii jako auto, se kterým Andy Wallace před pár dny pokořil bájnou hranici a vrátil Bugatti označení nejrychlejšího auta na světě. Bude mít i stejný motor, tedy osmilitrový šestnáctiválec s výkonem 1 600 koní, kterému v Bugatti říkají důvěrně Thor. A stejná bude i převodovka s delším stálým převodem, aby se auto mohlo rozjet až k hranici 500 km/h Automobilka Bugatti několikrát prohlásila, že vyrábí nejrychlejší auta na světě. Nyní se pokusila s Bugatti Chiron pokořit hranici 300 mph, což z něj teoreticky dělá nejrychlejší sériově vyráběné auto světa. Bohužel tento model byl před pokusem výrazně upraven, takže mu tento titul přeci jen unikl O japonském voze Aspark Owl jsme už několikrát psali. Ovšem vždy o kouscích, které ještě nebyly sériové, a neměly tedy ani oficiální hodnoty dynamiky. Firma ale konečně odhalila produkční model a s ním i úžasné, až neskutečné parametry - na americkou stovku má Owl zrychlit za 1,69 s

Chorvatská střela udivuje svět

 1. Pokud vynecháme kosmicky vypadající stroje, které se prohání po vyschlých jezerech, bylo tu až donedávna několik hráčů o titul nejrychlejšího auta světa.Jenže nejspíš nikdo nečekal, že jim prestižní titul vyfoukne upravený Ford GT.. DOPORUČUJEME: Ford Focus RS500. Ano, upravený, k sériové verzi má hodně daleko, ale pořád jde o auto, které má poznávací.
 2. Třeba tomu, že v Dubaji dostali nejrychlejší auto světa - Bugatti Veyron (takže už asi víte, kdo vyhrává ten dnešní článek). Ale také jsme vám prozradili, že Lamborghini mají nově i v Los Angeles. Podívali jsme se do dubajských garáží a probrali jsme jejich automobilovou flotilu. A asi neprozradíme moc, když řekneme.
 3. Nejrychlejší auto světa mělo jet rychlostí 1690 km/h, místo toho hledá sponzory. Smutná zpráva přišla ze Spojeného království - projekt nejrychlejšího auta světa, které mělo dosahovat rychlosti 1690 km/h, se dostal do finančních problémů. Nyní je v nucené správě a ke zdárnému finiši potřebuje získat zhruba.
 4. Nejrychlejší silniční auto světa? Jeho údajná maximálka vám vyrazí dech. Když společnost Hennessey poprvé ukázala model Venom F5, všem se nám zatajil dech. Na první pohled jen další supersport totiž sliboval, že jako první překročí magickou hranici 300 mil za hodinu, tedy cca 482 km/h. Pomoci mu k tomu má přitom jen.
 5. To je žihadlo! Jmenuje se Koenigsegg Agera RS a jde o nejrychlejší sériově vyráběné auto na světě. Dokáže jet rychlostí až 457,5 km/h! Raketu na čtyřech kolech od švédského výrobce vyzkoušeli o víkendu na veřejné nevadské silnici mezi Las Vegas a Pahrumpem. Úřady jim.
 6. Nejrychlejší auto světa pochází z USA a 500 km/h mu říká pane. Patrik Svatoš 22. 10. Titulem nejrychlejšího auta světa se však nyní nepyšní ani jeden model od těchto automobilek, ale SSC Tuatara. Jestli vám název auta nic neříká, rozhodně nejste sami. Jedná se o výtvor automobilky SSC North America, která se.

Nejrychlejší auto na světě 2021 - Cena & Nejpomalejší?⚙

Nejrychlejší auto světa? Tesla českého umělce. Tesla Model S P90 D má 770 koní a při zrychlení pocítíte přetížení 1,1G. To už nemá s normálním autem moc společného. Lze jí ovládat na dálku pomocí aplikace v telefonu a po zapnutí autopilota, jede auto po silnici samo bez zásahu řidiče. Toto je budoucnost, ale ne. Luka Modrić jedno má. Nejexkluzivnější kousek v garáži Luky Modriće pochází ze Švédska a je to 3. nejrychlejší auto na světě. Pětilitrový osmiválec jezdí na směs etanolu a benzinu a na zadní kola posílá posílá 1 140 koní, což stačí na zrychlení z nuly na 100 km / h za 2,8 sekundy. Maximální rychlost je pak. Nejrychlejší auto světa pojede rychlostí přes 1 600 km/h. 13. 3. 2011. Londýn - Pod rukama britských vývojářů se právě rodí nejrychlejší auto světa, které překoná magickou hranici tisíc mil v hodině, tedy přes 1 600 kilometrů za hodinu. Zatím existuje jen prototyp, stavba skutečného závodníka už ale probíhá

Nové nejrychlejší auto světa jede 533 km/h, je to americká

 1. Koupit si auto za víc než tři miliony eur není jen tak a já o tom dlouho nebyl přesvědčený. Tím spíš, že jsem v té době už několik let měl Bugatti Veyron, ve své době nejrychlejší sériové auto na světě s výkonem tisíc koní, které s rychlostí přes 431 km/h dlouho drželo rekord
 2. V druhé polovině října se z nevadské pouště rozletěla zpráva, že svět má nové nejrychlejší sériově vyráběné auto. A nebylo to Bugatti, švédský Koenigsegg, Lamborghini, Ferrari nebo Porsche. Rekord ohlásila malá severoamerická značka Shelby SuperCars (SSC), která s modelem Tuatara dosáhla rychlosti 532,93 kilometru za hodinu
 3. Nejrychlejší auto světa? Koenigsegg CCR (389 km/h) Útok vozu Ultimate Aero (americký výrobce Shelby Sport Cars) na světový rychlostní rekord mezi produkčními vozy se nezdařil. 29.03.2007, aktuality hodnocení článku: -z 5 (-%) hodnoceno: 0 x vaše hodnocení: - Rekord nadále drží Koenigsegg CCR (hodnota rekordu je 389 km/h.
 4. Nejrychlejší auta světa World's Fastest Cars, The 68% Hodnocení a fanklub Dokumentární . Velká Británie, 1995.
 5. Nejrychlejší auta světa (1995) Filmy, seriály a pořady (566) Články (2895) Videa (649) V názvech: 1. Nejrychlejší auta světa (1995) částečná shoda: 2. Civilizace - Dobrá zpráva o konci světa (2020) 3. Trabantem až na konec světa (2014) 4..

Nejrychlejší auto na světě není žádná steroidová zrůda, ale dokonale vyladěný elegán na elektrický pohon. Aspark Owl a pět let vývoje. Jošida od začátku říkal, že chce sestrojit auto, které překoná všechny rychlostní rekordy. Podle všeho se mu to skutečně podařilo. První nápad na jeho konstrukci měl už v roce. Nejrychlejší auto světa. Maxximus G-force, taková mašina by s přehledem rozhýbala kamion, ale určitě dobře víte, že Ultima GTR je zatraceně lehké auto. Kombinace mamutí síly a nízké váhy tak přinesla těžko představitelné zrychlení z nuly na stovku za 2,1 sekundy, z 0 na 160 km/h za 4,5 sekundy a sprint 0-160-0 km/h za 8. Nejrychlejší závodní auta na světě Na maximálku možná formule vyhrávají, ale jak je to z rozjezdem z nuly na stovku

Nejrychlejší auto světa Tuatara. Snímky z testovacích jízd, rekordního pokusu a interiéru. mc 5. 2. 2021 Vstoupit do diskuze 0. T. Tuatara, hypersport vyrobený americkou společností SCC (dříve Shelby Supercars), překonal světový rychlostní rekord sériového vozu, když dosáhl průměrné rychlosti 455,3 km/h, aniž by využil. Nejrychlejší auto světa: Veyron zimním králem. 23.08.2013 - Igor Mahal. Americké supersporty SSC Ultimate Aero a Maxximus G-Force se musely sklonit před novým rekordmanem. Titulem nejrychlejšího auta světa se pyšnilo Bugatti Veyron 16,4 Super Sport, ale jen na chvíli - zápis byl později odebrán

Rimac Nevera je nejrychlejší auto světa. Rimac Nevera je čtyřmi elektromotory poháněný supersport s celkovým výkonem 1.408 kW. I díky tomu se stal rychlostním rekordmanem. 18.08.2021 auto.cz zobrazit celý článek zprávy. Rimac Nevera je rekordman ve čtvrtmílovém sprintu, tvrdí chorvatská automobilka - Novinky.cz. Nejrychlejší vodíkové auto světa má výkon více než tisíc koní Na vodíkové palivové články jezdí dnes po celém světě tisíce aut. Kalifornský start-up Hyperion má ale ukázat, že technologie vodíkových palivových článků může mít uplatnění v každém segmentu Rimac Nevera je nejrychlejší auto světa . Datum publikování: 18. 8. 2021. Rimac Nevera je čtyřmi elektromotory poháněný supersport s celkovým výkonem 1.408 kW. I díky tomu se stal rychlostním rekordmanem. Přečíst celý článek na AUTO.cz. Upoutávka na článek je. Tesla Model S P90 D má 770 koní a při zrychlení pocítíte přetížení 1,1G. To už nemá s normálním autem moc společného. Lze jí ovládat na dálku pomocí aplikace v telefonu a po zapnutí autopilota, jede auto po silnici samo bez zásahu řidiče. Toto je budoucnost, ale ne každý má na tohle zvíře žaludek.. Chorvatská střela udivuje svět. Rimac Nevera je nejrychlejší auto světa. Rimac Nevera je čtyřmi elektromotory poháněný supersport s celkovým výkonem 1.408 kW. I díky tomu se stal rychlostním rekordmanem. Pokračovat na článe

Deset nejrychlejších sériově vyráběných automobilů světa

Titulem nejrychlejšího auta světa se chlubí kde kdo. Až když se začtete, zjistíte, že jeden je nejrychlejší mezi auty s automatem, druhý mezi auty s ochranným rámem, třetí zase nejrychlejším autem s naladěnou stanicí BBC na rádim. Nejrychlejší světová auta z každé dekády představuje Martin Tolar. Nejrychlejší a nejdražší auto světa za 87 milionů: Unikátní Ferrari si můžete koupit v Ostravě Vezměte si LaFerrari, nejmodernější, nejrychlejší, materiálově nejlepší auto, co se dá pořídit, a proti němu stojí vůz z roku 1963 a je prakticky ve stejné hodnotě. To vozidlo samozřejmě, když bylo nové, stálo. Keating TKR: nejrychlejší auto světa? 11. 11. 2009 | Jiří Duchoň . Ať se nám to líbí nebo ne, superlativy nás lákají. Proto zde pro vás možná máme nejrychlejší vůz současnosti.. VIDEO: Nejrychlejší auto světa umí přes 444 kilometrů v hodině; VW přepřahá na elektřinu, v roce 2030 nabídne 300 modelů na baterky; Jízda s Ferrari F40 je životní zážitek. Nejlepší auto světa slaví 30 let; VIDEO: Bugatka stará 91 let řádí v Brně, až dlažební kostky létaj TOP5 nejrychlejší auta na světě a ukázka nové světové jedničky. (Video: Jan Marek) Sdílejte článek. Reklama. Související články. Našlo se v zaprášené garáži. Klasické Lamborghini se vydražilo skoro za 40 milionů.

Nejrychlejší auto světa? Koenigsegg CCR (389 km/h) Útok vozu Ultimate Aero (americký výrobce Shelby Sport Cars) na světový rychlostní rekord mezi produkčními vozy se nezdařil. 29.03.2007, aktuality hodnocení článku: - přečteno: 5329x vložit příspěvek do této diskuze Nejrychlejší auto světa!!!!ne Bugatti!!!! Příspěvek od JohnyVW » 24 črc 2006 14:11... Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory. Nahoru. Sensei Jirka Příspěvky: 906 Registrován: 20 kvě 2006 13:1

Nové nejrychlejší auto světa umí 533 km/h

 1. Výrobce sportovních vozů Bugatti má opět nejrychlejší sériově vyráběný vůz světa. Předčil tím svůj doposud nejrychlejší model Veyron. Nový model Chiron bude mít 1500 koní a pojede až 420 km/h
 2. Pohání ji elektromotory umístěné v kolech. Ty dávají dohromady kombinovaný výkon 1888 koní a točivý moment 2300 Nm, čímž jde o jeden z nejsilnějších elektromobilů na světě. Auto by díky tomu mělo zvládnout jet rychlostí až 413 km/h. Stovka padne za 1,85 sekundy. Na jedno nabití auto zvládne 640 km
 3. Tři roky výzkumu a plánování jsou konce, začíná stavba automobilu, který zaútočí na světový rekord. Řídit ho bude Andy Green, aktuálně nejrychlejší pozemšťan
 4. Nejrychlejší traktor světa? Zběsilé schopnosti předvedl v extrémních podmínkách. Antonín Marek / AutoRoad.cz, 12. února 2018, 09:58 Aktualizováno 12.2.2018, 10:43 Facebook Twitter Google+. Většina z nás považuje traktory za čistě pracovní stroje, které mají trávit většinu času na polích

Nejrychlejší a nejsilnější auto světa. Bloodhound překoná hranici 1600 km/hod R 27. 10. 2015 11:43 Vložit Bloodhound supersonic vypadá spíše jako vesmírná raketa a jeho britští konstruktéři tvrdí, že je připraven překonat světový rekord v rychlosti. Jejich cíl je 1609 km za hodinu Nejrychlejší auto světa. Srandičky a všeobecný pokec. 2 příspěvky • Stránka 1 z 1. TomasDlouhy Příspěvky: 1 Registrován: stř 25. říj 2017 12:59:04. Nejrychlejší auto světa. Příspěvek od TomasDlouhy » stř 25. říj 2017 13:01:13. Čau, viděli jste už video nejrychlejšího auta světa nejrychlejší auto světa; Notifikace. iPrima bez reklam. Nezmeškejte šanci získat iPrima bez reklam na 24 hod zdarma! Nabídka platí do . Aktivovat. Menu. Přihlásit se. Dárek iPrima účet. iPrima bez reklam. K vaší registraci máte od nás iPrimu bez reklam na 24 hod zdarma Nejrychlejší dvoulitrové auto světa se oficiálně vyrábí v České Republice. Speciálně upravená Škoda Octavia RS, která už minulé pondělí vstoupila do historie jako nejrychlejší Škoda, překonala v pátek 19. srpna - poslední den letošního týdne rychlosti - ve tři čtvrtě na osm ráno místního času světový. 1. Kawasaki Ninja H2. Krotká verze brutální okruhové motorky, která v řadě testů atakovala hranici 340 km/h. Silniční varianta má samozřejmě omezovač na 300 km/h, ale podle všeho na ni lze nainstalovat různé díly ze závodního stroje a hacknout omezovač. V základu by měla být schopná 320 km/h a stropem je prý až 350 km/h

REKORD: Nejrychlejší auto na světě je Lamborghini Gallardo! Rychlost přes 400 km/hod! Lamborghini Gallardo se stalo nejrychlejším autem na světě, protože zdolalo 1 míli za 20,845 sekundy s maximální rychlostí 409,55 km/hod. A to už je nějaký fofr, když člověk někam pospíchá. Jen by se nám nechtělo živit těch 1850. Auto z uhlíkové skořepiny a proudovým motorem a raketovým pohonem je prý stejně silné, jako všechny vozy v závodě Formule 1 dohromady! Andy Green se má na co těšit. Bude řídit nejrychlejší auto světa Podívejte se na nejrychlejší vodíkové závodní auto na světě Studenti technické univerzity v Delftu v srpnu letošního roku představili design svého nejnovějšího vodíkového závodního vozu Nové nejrychlejší auto světa jede 533 km/h. Ondřej Štaidl 20.10.2020 07:00. Americký hypersport SSC Tuatara je první sériově vyráběný vůz, který překonal rychlost 500 km/h. Poráží tak dosavadní rekordmany od Koenigseggu a Bugatti. Rrychlost 533 km/h byla navíc pokořena na uzavřené veřejné komunikaci, nikoliv na.

Budoucí nejrychlejší auto světa má za sebou ostrý test. Zatím se rozjelo na 537,5 km/h. Ohodnoťte tento článek! 5 (100%) 1 hlas/ů . SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY VÍCE OD AUTORA. Ani Fiesta, ani Focus. Nejprodávanějším Fordem v Evropě je crossover Puma, který táhne i české prodeje nejrychlejší policejní auta na světě Zobrazit všechny videa v kategorii Auto, Moto. Kategorie: Auto, Moto: Tagy: nejrychlej. ZÁŽITKOVÉ JÍZDY váš partner ve světě Tesla zábavy TESLA PŮJČOVNA SVATBY - EVENTY Nabízíme zážitkové jízdy v nejrychlejší vyráběné Tesle. Půjčujeme Teslu Model 3 s plnou verzí Autopilota. Svatební odvoz a adrenalinový program pro svatební hosty. Účast na různých eventech jako atrakce nebo doprovodný program Nejrychlejší požární auto na světě. Další články na. Předchozí Další 5. srpna 2009 12:59. Sdílej: Zpět na Záchranný sbor na německém závodním okruhu Nürburgring má nyní k dispozici nejrychlejší požární automobil, který byl kdy vyroben - Nissan GT-R. Na základech sériového Nissanu GT-R byl postaven vůz. Jak se vám líbí nejrychlejší auto světa? SSC North America. Předchozí Další Dalš

Nejrychlejší auto světa - známe odpověď, kdo je králem

Nové nejrychlejší auto světa jelo 532 km/h po dálnici! Ano, čtete dobře. 532 kilometrů za hodinu na obyčejné dálnici s legálním sériovým autem! Americký malosériový výrobce se svým novým vozem SSC Tuatara rozdrtil předchozí rekord Bugatti Chiron (490km/h), který navíc vznikl s nesériovým vozem na speciálním okruhu Nejrychlejší a nejkrásnější auto světa Aspark Owl pochází z Japonska a překonalo rekordy. Elegán s elektrickým pohonem a sílou zahanbil slavné superauta Nejrychlejší sériové auto světa jede 533 kilometrů v hodině. SSC Tuatara porazila známější konkurent

Souboj o nejrychlejší auto světa má nového vítěze. Bugatti urychlilo přípravy a na testovacím okruhu Volkswagenu v Ehra-Leissen pokořilo dosavadní rychlostní rekord sériového vozu. Do Guinessovy knihy rekordů se zapíše údajem 431 km/h + prodat auto TIPCARS.COM Škoda Scala 1.5 TSI 110kW Akční model Kia Pro_Ceed 1.4 T-GDI Volkswagen Tiguan 2.0 TDI, 4X4, Serv.kniha Peugeot RCZ 1.6 16V THP 200 k Škoda Rapid Spaceback 1.0 TSI, ČR,1.maj Škoda Octavia 2,0TDi CR combi Amb nejrychlejší pouliční bubeník na světěnejrychlejší pouliční bubeník na světě. nejrychlejší pistolník na světě. Sonny ve velkém světě 2x11 Zamilovaná do vodopádů (Část 2

Dnešní Jízdu na zelenou začneme opravdu pořádnou jízdou. Elon Musk minulý týden představil auto, které označil za nejrychlejší sériově vyráběné elektrické auto na světě.Model S Plaid má z nuly na stovku zrychlit za 2,1 sekundy a zvládne maximálku až 320 kilometrů v hodině Nejrychlejší auto světa se zřejmě pokusí překonat i rekord na Nürburgringu Přidat AUTO.cz do oblíbených Doporučujeme: Nastavte si sledování zajímavých článků a podcastů podle toho, co Vás zajímá Nejrychlejší auta světa V tomto článku se podíváme na zoubek superrychlým kárám, jejichž rychlost přesahuje většinou 400 km/h. Existují také rekordní speciály, které se ženou rychlostí přes 1000 km/h, ale to je kapitola sama pro sebe - tyto vozy jsou poháněny raketovými motory a nejsou použitelné pro běžný provoz Výrobce do světa vypustil první video, v němž Stealth prezentuje jako nejrychlejší SUV na světě. Samotné video toho kromě vyloženě agresivního bodykitu mnoho dalšího neprozrazuje, ovšem zvuk motoru, který se v minutovém teaseru objevuje hned několikrát, je jednoduše ohromující Bugatti Veyron Super Sport by mohlo přijít o titul nejrychlejšího sériově vyráběného auta na světě. Americký supersportovní vůz Hennessey Venom GT totiž překonal jeho rekord s rychlostí 270,49 mil v hodině, tedy 434,52 km/h. Pro zapsání rekordu ale nesplnil patřičné podmínky

VIDEO: Nejrychlejší auto světa umí přes 444 kilometrů v

Budoucí nejrychlejší auto světa má pomalejší akceleraci než nejvýkonnější Superb Stroj opravdu jezdí vlastní silou a vypadá to, že dokáže i něco převézt, aby mohl být nazván kolečkem. Nejvyšší rychlost je okolo 65 km/h, takže Nicks s ním chce stanovit rekord rychlosti jízdy na motorizovaném kolečku.Výsledkem je. VIDEO: Nejrychlejší auto světa umí přes 444 kilometrů v hodině; VW přepřahá na elektřinu, v roce 2030 nabídne 300 modelů na baterky; Jízda s Ferrari F40 je životní zážitek. Nejlepší auto světa slaví 30 let; VIDEO: Bugatka stará 91 let řádí v Brně, až dlažební kostky létaj Svět automobilů neustále přináší celou řadu zajímavých novinek. Jelikož je začátek roku, automobilky pomalu odkrývají své plány. Jistě každá automobilka bude chtít stvořit nejrychlejší auto světa, což by ale znamenalo, že by musely porazit aktuálního adepta na tento post. Jaké auto je nyní jednoznačným adeptem na titul nejrychlejší auto světa a kolik. Co pohání nejrychlejší auto světa? Jak se pohybuje největší vozidlo pro zemní práce? Jak může vlak bez kol dosáhnout nejvyšších rychlostí na světě? Jak se nejlépe manévrovatelný bojový tryskáč udrží ve vzduchu? Každý stroj z pořadu Nejlepší světová pětka je ve své kategorii vítězem Nejrychlejší. Snad každý na otázku které zvíře je nejrychlejší na světě jednoznačně odpoví gepard. Tato odpověď však není zcela pravdivá. Ne, pokud vezmeme v potaz velikost zvířete v poměru k rychlosti, kterou dokáže maximálně vyvinout. I tak se samozřejmě gepard řadí mezi nejvíce fascinující zvířata

Jaké je nejrychlejší auto světa? Autotrip

TOP 10 Nejdražší auta světa. Jako první žebříček Vám přinášíme 10 nejdražších prodávaných aut (nepočítám nějaké koncepty aut) na světě. Jejich ceny se pohybují v řádech milionů. Nacházejí se mezi nimi jen ty nevytříbenější kousky z celého světa. Je jasné, že je na ulici jen tak nepotkáte, protože jich. AKTUALIZOVÁNO: Nejrychlejší sériové auto světa!(VIDEO) Titulem nejrychlejšího sériového vozu světa se od konce února pyšní Koenigsegg CCR - ostřejší ze dvou verzí švédského supersportu. Podívejte se na video z rekordní jízdy v Nardu! 20.05.2005, aktualit Nejrychlejší auto na světě video. Toto auto překonalo v roce 1997 v poušti v Nevadě světový rekord v dosažení nejvyšší rychlosti, když na chvíli jelo 1149 km/h Nejrychlejší motorka na světě porazila fyzikální zákony. Podívejte se do zákulisí. Rychlostní rekord se podařilo překonat 25. září 2010 Rockymu Robinsonovi, když tachometr jeho motorky TOP1 Oil/Act Attack Streamliner ukázal při jízdě na solných pláních v Bonneville v Utahu neuvěřitelných 605,5 km/h

Historie přinesla hodně zajímavé automobilové počiny. Jedním z nich je i odtahovka Mercedes-Benz, sloužící pro závodní modely značky, kterou dnes známe pod přezdívkou Blue Wonder. Do dnešních dní ale nepřežila, prohlédnout si můžeme jen její repliku. Psal se rok 1954, když Mercedes-Benz poprvé ukázal speciální modrou odtahovku pro své závodní speciály. Byla. Nejrychlejší auto na světě — Prizma, VB: Bude to nejrychlejší auto na světě - zlomí magickou hranici tisíc mil v hodině ? tedy přes 1600 kilometrů za hodinu. Pro představu délku 4 fotbalových hřišť zvládne za jedinou vteřinu. Alespoň to tvrdí britští vývojáři, pod jejichž rukama se tryskáč na kolech právě rodí Nejrychlejší silniční auta světa Jsou nádherná, ďábelsky rychlá a především šíleně drahá. Zároveň jsou však i značně nepraktická - stačí jen malý výmol a hned můžete volat mechanika. Nicméně pokud nebudete vědět co s penězi, sestavil speciálně pro vás časopis 21..

Nové nejrychlejší auto světa jede 533 km/h, je to americká

Je to oficiální. SSC Tuatara je - auto-mania.c

Americká automobilka Hennessey představila Venom GT ve verzi World's Fastest Edition, tedy vůz se stejnými technickými parametry, které má jejich nejrychlejší auto na světě (článek zde).Edice World's Fastest Edition má navíc barevnými pruhy tento úspěch oslavovat 10 nejdražších aut světa 1. Bugatti Veyron Super Sport (49 400 000 Kč) Nejrychlejší auto světa je celkem nově právě tohle Bugatti. V Guinessově knize rekordů je zapsána jeho rychlost 431 km/h. A má ještě jedno prvenství. Je nejdražším autem světa Zajímavosti ze světa automobilového průmyslu, ty nejrychlejší a nejhezčí auta, tuningové verze a vše, co tě může zajímat. Přepnout do nočního režimu. Přepnout do denního režimu. Středa 18. 8 Díky těmto parametrům se inovovaný Model S hlásí o titul nejrychlejšího sériového vozu světa, respektive toho s nejrychlejší akcelerací. Zatímco ve zrychlení z 0 na 100 km/h porazí Porsche 918 Spyder, na čtvrt míli si zase vyšlápne na dosavadního krále v podobě Bugatti Chiron (9,3 vs. 9,4 vteřiny)

AutonovinyPin on auto-motoFotogalerie nejrychlejší auta světa - AutowebRolls-Royce Sweptail je jedináček a nejdražší auto naNejrychlejší vlaky světa se představily v Číně - tn

Nedostižitelný. Před 55 lety vzlétl první blackbird, nejrychlejší letadlo na světě. Nejrychlejším letadlem světa je už několik dekád americký průzkumný stroj Lockheed SR-71, jehož první exemplář se premiérově vznesl do vzduchu 22. prosince 1964. Letadlo, které vzniklo uprostřed studené války, dostalo do vínku. Chorvatská střela udivuje svět. Rimac Nevera je nejrychlejší auto V Japonsku se nepojede ani letos. Závod byl kvůli pandemii zrušen Nový Nissan Z oficiálně. Má 400 koní a manuál v základu. V Evropě s Top 3 nejrychlejší sériově vyráběné motocykly na světě. Publikováno 19. 11. 2020 Aktualizováno 30. 6. Redaktoři magazínu auto-moto.name pro vás připravují zajímavosti a aktuality ze světa motorismu A-12, SR-71 a YF-12. V oficiálních rekordních tabulkách FAI je zapsán SR-71 s rychlostí 3529,56 km/h z roku 1976. Svého času byl rekordem i dostup, jenž se pohyboval na hranici 26 000 m. 4. MiG-25 Foxbat Mach 3,2 Nejrychlejší sériově vyráběné auto světa se potkalo s francouzským umělcem Bernarem Venetem. Malíř a sochař známý díky svým obrazům inspirovaným matematikou a vědou obecně připravil speciální edici, která nese jeho jméno. Ze supersportu se tak stalo pojízdné plátno